Přístupové systémy

ACS - Access Control Systems

Elektronická kontrola vstupu

Přístupové systémy v dnešní době nacházejí čím dál víc využití všude tam, kde je nutné zabezpečit individuální vstup do místnosti, části nebo budovy. Identifikace uživatelů probíhá RFID kartou, RFID čipem, otiskem prstu nebo zadáním kódu.
Nenoste klíče stále u sebe a nahraďte je biometrií! Nikdo už nebude mít možnost zkopírovat klíče a neoprávněně vstupovat do objektu.
Identifikace osob Vám umožnuje jednoduše nastavit přístupy do jednotlivých sekcí a to i ve Vámi specifikovaný čas. Veškeré přístupy se pohodlně nastavují v uživatelském prostředí, buď to přímo v dané čtečce nebo třeba pomocí mobilního softwaru. Navíc získáte přehled o pohybu osob uvnitř Vaší firmy nebo domu.
Veškeré tyto kontrolní systémy pak ovládají vstupní dveře osazeny magnetickým či samozamykacím jedno i více bodovými zámky např. GU-secura
Přístupové terminály vyřeší problém se zapomínáním klíčů i v domácnosti. Jedná se o autonomní jednotky umístěné přímo u ovládaných dveří s elektronickým zámkem, nebo tzv. „chytré kliky“ Čtečky a klávesnice je možné dodávat ve variantách EM/HID nebo 13,56 MHz MIFARE
„Chytré kliky“ se nyní hojně začli využívat u vstupu do bytových domů, kde je velký pohyb lidí. V případě ztráty vstupního média není potřeba měnit všechny zámky a klíče, ale zablokuje se pouze ztracený čip a nahradí se čipem novým. Což v důsledku snižuje finanční nároky a zvyšuje efektivitu zabezpečení.

Chytré kliky

Nástěnné čtečky

Vícebodová samouzamykací zámková lišta GU-Secure